שנים שאני מוביל אירועי שירת רבים ברחבי הארץ והעולם, מסגנון של קומזיץ סביב המדורה, שירת רבים במחנות קיץ בצפון אמריקה ואוסטרליה, וגם במהלך ביקוריי המוזיקליים ברחבי אירופה. אך מאז שקולולם התחילו במיזם החברתי מעורר ההשראה שלהם תחום שירת הרבים הולך ומתפתח. אני נותן שירותי שירת רבים גם ברמה הפרטית בצורה המותאמת אישית ללקוח וגם בעזרת מיזם שירת המונים אשר אני מוביל בתמיכה של ארגונים תומכי ישראל בינלאומיים. 

מוזמנים ללחוץ על התמונה ולראות את האתר של המיזם הבינלאומי, לעקוב אחרי הסרטונים וכמובן להשתתף! 

נשיר ביחד – קול אחד קורא לחיבור עולמי בעזרת המוזיקה, מיזם שירת המונים זה מתחבר לאהבת ישראל דרך האמונה באל ובתורה למיליארדי המאמינים ברחבי העולם.

 אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהפיכת העולם למקום טוב יותר, מחובר יותר. ללמוד מהעבר ולהתחבר באהבת ישראל והאמונה באל. התחלנו באפריקה, ממשיכים לצפון אמריקה, ישראל ואירופה. מקווים שתשתפו את המסר כדי שיגיע לכל קצוות העולם.

על כל אלה - יום העצמאות בוינה.

ביום העצמאות 2019 נסעתי עם הלהקה שלי לוינה, לבית הספר היהודי וביצענו את השיר "על כל אלה" כשירת רבים עם הילדים וההורים. לימדנו את השיר וביצענו אותו יחד, לכבוד מדינת ישראל, בביצוע של "קולולם". הבאתי איתי 150 דגלונים מהארץ בשביל הילדים, היה נפלא!!

הסרטון הוכן על ידי בית הספר וכולל בתוכו גם מתוך פעילויות בית הספר באותו יום מבורך.

Sing Together - Light A Candle

שיר זה בוצע בבית הקברות היהודי בעיר ביטולה אשר במקדוניה ב10.03.2019

כחלק מאירועי מצעד החיים במקדוניה וכדי להדליק נר לזכר יהודי הקהילה אשר נרצחו בשואה.

התאחדנובשירה עשרות יהודים, נוצרים ומוסלמים מישראל, מקדוניה, גרמניה ורחבי הבלקן עם השיר של שרית חדד מאירווזיון 2002. שרנו בעברית, אנגלית ומקדונית לזכר הקהילה היהודית אשר נשרפה במחנות המוות של טרבלינקה.

 

לקהילת יהודי מקדוניה סיפור מרתק וטרגי אשר ניתן למצוא על מצבות בית הקברות ההיסטורי אשר נמצאים בתהליך חשיפה בשנים האחרונות.
זו השנה השלישית בה מצעד החיים מגיע למקדוניה כדי לצעוד, לזכור ולהדליק נר. ארגונים רבים מצטרפים גם הם, כל אחד מביא עימו זווית נוספת לסיפור זכרון השואה.
אנו משתפים אתכם את הזווית שלנו לסיפור, דרך שירה. מקווים שתרצו לשמוע עוד, שתשתפו לחברים ושתצטרפו אלינו.

Sing Together - When You Believe

שיר זה בוצע במקור נהר הנילוס בג'ינג'ה אוגנדה. 19.01.2019

מוצאי שבת פרשת בשלח, התאספנו נוצרים ויהודים לשיר יחד, בהשראת קולולם ונשיא המדינה ריבלין. אז שרנו ורקדנו! והתחברנו. למדנו מעט עברית, סיפרנו את סיפור יציאת מצרים והראינו את תמיכתנו בעם ישראל.

בערב שירת ההמונים הזו באפריקה, נתנו את ברכת הדרך למקהלת הילדים סואטי (אשר יצאו למסע הופעות בצפון אמריקה באותו הערב. ממומנים בידי ארגונים נוצרים אוהדי ישראל, חמושים בשירים בעברית ובאנגלית הם יופיעו בפני כנסיות ובתי כנסת, יביאו יהודים ונוצרים לשיר יחד שירים בעברית ובאנגלית המדברים על האמונה המשותפת. השיר מהסרט נסיך מצרים, בוצע במקור על ידי מאריה קארי וויטני יוסטון. אנשים המאמינים בארץ התנ"ך, באלוקי ישראל, נאספים ברחבי העולם כדי לשיר יחד ולהתחבר בעזרת הריקוד והחיבוק למה שמאחד אותנו, וזה האמונה, אשר היא נס בפני עצמו. מסר זה המגיע מנוצרים אפריקאים אשר רואים עצמם כצאצאי מצרים העתיקה, קוראים לעלייה לארץ ישראל, שלא כמו אבות אבותיהם אשר שיעבדו את עם ישראל 400 שנה. עושים תיקון עולם. 

שירת רבים

כבר יותר מעשור שאני מופיע באירועי שירת רבים במוסדות חינוך בארץ ובעולם.

ממחנות קיץ בארה"ב וקנדה, לסמינרים הציונים באוסטרליה, סוכות בניו זילנד, חנוכה בברלין, וינה, בודפשט ואמסטרדם.

שיתופי פעולה עם מוסדות ציוניים חינוכיים גדולים גם הביאה אותי לאירועי שירת רבים במאות מקומות לאורך השנים.

בני עקיבא הארצי והעולמי, מזרחי העולמי, לביא עולמי, ההסתדרות הציונית, עמיאל, הסוכנות היהודית,משרדי ממשלה, משרד החינוך, מועצות אזוריות, אגפי תרבות תורנית, מרכזים קהילתיים, אוניברסיטאות, וועדי עובדים וצה"ל.

בא לבד או כהרכב של בין 2 ל-4 נגנים נוספים. כל אירוע מותאם אישית לבקשת הלקוח.