סדנת ריקוד ישראלי בניו אורלינס

כחלק מסבב מוזיקלי של אירועי בוטיק בארה"ב, הציעו לי להוביל לערב אחד קבוצת ריקוד ישראלי, לא ניתן היה לתאר איך יראה אותו לילה!

ערב ולילה בלתי נשכח!

לפני אותו הערב חיברו אותי למנהל של קבוצת הריקוד, בחור בשם אליוט שביקש שאבוא, אך התקשורת איתו הייתה איטית ולא ממש הצלחנו להגיע להסכמות כלפי איזה שירים נעשה וכמה זמן יהיה הערב, אך לא נתתי למנוחתי להטריד אותי, היו המון אירועים מיוחדים ולא ייחסתי לערב זה חשיבות רבה. כשהגעתי למקום פגשתי את אליוט, ואז גם אמרו לי שהוא בן 91!! שם נפל האסימון. ישבנו כמה דקות והחלטנו שאצטרף אליהם לחצי מהערב באורך 3 שעות ריקוד רצופות! ואני אוביל שעה וחצי מתוכן. הובלתי סדנת תנועות כוריאוגרפיה מעולה, ולאחריה לימדתי אותם 3 כוריאוגרפיות לשירים המוכרים בחיי השמחות בישראל, כגון יש לנו תיש, ברוך הגבר וריקוד הפינגוונים. סיימנו בביצוע מיוחד של הנה מה טוב ומה נעים, ולאחר מכן יצאנו לסיור לילי בסמטאות המוזיקליים הייחודיים של ניו אורלינס. חוויה מהסרטים, ופגשתי אנשים שכל שבוע רוקדים ריקודי עם ישראליים, חלק מתרבות ענקית הקיימת במקומות רבים בעולם היהודי ומפתיע, גם הלא יהודי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זיכרון בסלון זום ולייב בעידן הקורונה

הוזמנתי על ידי ארגון זיכרון בסלון להתארח בסלון אותו אירחה יעל גולדמן ועם שורדת השואה אביגיל בן נון.
החלטתי כי השנה בערב יום השואה אנצל את ההזדמנות שאיני נוכח במצעד החיים בפולין כדי לחזק את זכר השואה של משפחתי ולהפיצה למשפחה ולרבים.

הפקתי, ארגנתי והצטרפתי ל-11 אירועי זיכרון בסלון בהם צוואת סבא רבא שלי נלמדה והושרה, והגיעה לעשרות אלפי יהודים ברחבי העולם.

המשך קריאה

הפקת החתונה במלון הקורונה בירושלים

בתקופת משבר הקורונה הוצבתי כחייל מילואים בפיקוד העורף במלונו קורונה בירושלים כחובש שאחראי על מניעת החיילים מהידבקות בקורונה. לא ידעתי שאחד החיילים אמור להתחתן תוך יומיים ושאפיק ואשיר לו בחתונה.. ושאוזכר לאחר מכן בחדשות:)

המשך קריאה

מילואים בבתי מלון בירושלים – נלחמים בקורונה גם בעזרת מוזיקה אונליין

לאחר ביטול עשרות הופעות וטיסות רבות בחודשים העמוסים יותר בשנה ברחבי העולם, גוייסתי למילואים במלון דן בירושלים כדי לפנות מיטות של חולי קורונה במצב קל שיגיעו למלון ומיטות אלו בבית החולים יתפנו לאלו שצריכים זאת יותר מכל.

תקופה זו שלפני פסח, של טקסים ולאומיות, ציונות ואחדות הפכה לתקופה ללא עבודה, בניכור חברתי וקשיים תרבותיים ולכליים שקשה לתאר. גם אני נפגעתי ממצב זה כלכלית, חברתית ועוד, אך בעיקר מבואס מזה שלא טס ברחבי העולם ומשמח רבבות ישראל כבכל שנה.

המשך קריאה

הירשמו לקבלת עדכונים נוספים :)