מילואים בבתי מלון בירושלים – נלחמים בקורונה גם בעזרת מוזיקה אונליין

לאחר ביטול עשרות הופעות וטיסות רבות בחודשים העמוסים יותר בשנה ברחבי העולם, גוייסתי למילואים במלון דן בירושלים כדי לפנות מיטות של חולי קורונה במצב קל שיגיעו למלון ומיטות אלו בבית החולים יתפנו לאלו שצריכים זאת יותר מכל. תקופה זו שלפני פסח, של טקסים ולאומיות, ציונות ואחדות הפכה לתקופה ללא עבודה, בניכור חברתי וקשיים תרבותיים ולכליים שקשה לתאר. גם אני נפגעתי ממצב זה כלכלית, חברתית ועוד, אך בעיקר מבואס מזה שלא טס ברחבי העולם ומשמח רבבות ישראל כבכל שנה.

במלון דן ירושלים נלחמים בקורונה על מדים ובעזרת שירים!

בימים אלו של הסגר גוייסתי למילואים בפיקוד העורף כחובש במלון דן ירושלים כדי להילחם בוירוס הקורונה ולפנות מיטות מבתי החולים בעזרת הבאת חולי קורונה במצב קל לבית המלון.

למרות שאין הופעות בחוץ ובחו"ל כמו כל שנה בחודשים אלה, החלטתי למרות זאת לעשות ככל הניתן אונליין. אז הופעה ל"זיכרון בסלון", הופעת אונליין לדוקטור שחר צדוק כחלק משיחה שלו על החוסן הנפשי בתקופת הקורונה.

בינתיים השיא היה בשיתוף פעולה נדיר עם קבוצת חיילים וחיילות המשרתים איתי ובעלי אוריינטציה מוזיקלית.

אז הצטרפו אליי רינה שוגל המנהלת והבסיסטית המדהימה של להקת הבנות המצליחה רוקברי סיסטרס, דן בלום על הקחון וקורל חלאוי על המצלמה והאווירה.

יחד עשינו מספר הופעות לייב בפייסבוק למען עם ישראל בארץ ובעולם, ארגוני הסטודנטים היהודים "לביא עולמי" ו"EUJS" ועוד.

שרנו שירי ארץ ישראל, שירים באנגלית, הכל על מדים ועם אווירה מחשמלת.

מוזמנים לטעום מעט ולהצטרף ללייב הבא!

ואיך שלא - אל הרופא הכי טוב במדינה!

מלון פרימה פאלאס ירושלים

לאחר שפתחנו עוד מלון למטופלי קורונה בירושלים, קיבלנו גם מרפסת גדולה הפונה למרפסות רבות בצד השני של הרחוב, כמו גם לאורחי המלון עצמם, אשר כולם בהסגר בימים קשים אלו.

מוצאי שבת יצאנו אור, חן, יוליה, מתן, שגיב ודניאל יהודה למרפסת כדי לשמח אותם ואת אנשי ארגון הסטודנטים היהודי האירופאי EUJS וBase Berlin למסיבת הבדלה מטורפת בקפור הירושלמי

אז יחד עם כל אות אנשים עשינו הבדלה ושרנו וביקשנו שיבוא שלום עלינו ועל כל העולם.

לאחר מכן, בתוך חדר המלחמה של פיקוד העורף במלון המשכתי למסיבת שירים ישראליים עם הסטודטנים הצעירים מרחבי העולם, גם כן אונליין ובהרבה אהבה ותחינה לשלום סוף סוף מהווירוס הנורא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זיכרון בסלון זום ולייב בעידן הקורונה

הוזמנתי על ידי ארגון זיכרון בסלון להתארח בסלון אותו אירחה יעל גולדמן ועם שורדת השואה אביגיל בן נון.
החלטתי כי השנה בערב יום השואה אנצל את ההזדמנות שאיני נוכח במצעד החיים בפולין כדי לחזק את זכר השואה של משפחתי ולהפיצה למשפחה ולרבים.

הפקתי, ארגנתי והצטרפתי ל-11 אירועי זיכרון בסלון בהם צוואת סבא רבא שלי נלמדה והושרה, והגיעה לעשרות אלפי יהודים ברחבי העולם.

המשך קריאה

הפקת החתונה במלון הקורונה בירושלים

בתקופת משבר הקורונה הוצבתי כחייל מילואים בפיקוד העורף במלונו קורונה בירושלים כחובש שאחראי על מניעת החיילים מהידבקות בקורונה. לא ידעתי שאחד החיילים אמור להתחתן תוך יומיים ושאפיק ואשיר לו בחתונה.. ושאוזכר לאחר מכן בחדשות:)

המשך קריאה

חתונות בחוף הים בצל הקורונה

ימים קשים עוברים על האנושות וזוגות רבים נאלצו לשנות לחלוטין את הצורה בהם הם הולכים להתחתן. זכיתי לשמח בכמה חתונות כאלה עם דויד שולמן על הדג'מבה ועילי בן סימון על הסקסופון. בתנאים לא תנאים ועם אופטימיות אין סופית! מזל טוב!!:)

המשך קריאה

הירשמו לקבלת עדכונים נוספים :)