מאמרים

זיכרון בסלון זום ולייב בעידן הקורונה

הוזמנתי על ידי ארגון זיכרון בסלון להתארח בסלון אותו אירחה יעל גולדמן ועם שורדת השואה אביגיל בן נון.
החלטתי כי השנה בערב יום השואה אנצל את ההזדמנות שאיני נוכח במצעד החיים בפולין כדי לחזק את זכר השואה של משפחתי ולהפיצה למשפחה ולרבים.

הפקתי, ארגנתי והצטרפתי ל-11 אירועי זיכרון בסלון בהם צוואת סבא רבא שלי נלמדה והושרה, והגיעה לעשרות אלפי יהודים ברחבי העולם.

קרא/י עוד »

הפקת החתונה במלון הקורונה בירושלים

בתקופת משבר הקורונה הוצבתי כחייל מילואים בפיקוד העורף במלונו קורונה בירושלים כחובש שאחראי על מניעת החיילים מהידבקות בקורונה. לא ידעתי שאחד החיילים אמור להתחתן תוך יומיים ושאפיק ואשיר לו בחתונה.. ושאוזכר לאחר מכן בחדשות:)

קרא/י עוד »

מילואים בבתי מלון בירושלים – נלחמים בקורונה גם בעזרת מוזיקה אונליין

לאחר ביטול עשרות הופעות וטיסות רבות בחודשים העמוסים יותר בשנה ברחבי העולם, גוייסתי למילואים במלון דן בירושלים כדי לפנות מיטות של חולי קורונה במצב קל שיגיעו למלון ומיטות אלו בבית החולים יתפנו לאלו שצריכים זאת יותר מכל.

תקופה זו שלפני פסח, של טקסים ולאומיות, ציונות ואחדות הפכה לתקופה ללא עבודה, בניכור חברתי וקשיים תרבותיים ולכליים שקשה לתאר. גם אני נפגעתי ממצב זה כלכלית, חברתית ועוד, אך בעיקר מבואס מזה שלא טס ברחבי העולם ומשמח רבבות ישראל כבכל שנה.

קרא/י עוד »

חתונות בחוף הים בצל הקורונה

ימים קשים עוברים על האנושות וזוגות רבים נאלצו לשנות לחלוטין את הצורה בהם הם הולכים להתחתן. זכיתי לשמח בכמה חתונות כאלה עם דויד שולמן על הדג'מבה ועילי בן סימון על הסקסופון. בתנאים לא תנאים ועם אופטימיות אין סופית! מזל טוב!!:)

קרא/י עוד »

חוזר להופיע במקום הולדתי – שמחת בית השואבה במצפה נטופה

מצפה נטופה זה היישוב המדהים בגליל התחתון בו גדלתי.
כשהזמינו אותי להופיע בבית לחיים בקהילה לכבוד שמחת בית השואבה לא יכולתי לסרב, להגיע ולשמח את המקום שעושה לי כל כך שמח בלב כל החיים.
לראות את ההתפתחות המתמדת של היישוב ואת העשייה במיוחד בבית כזה לנשים עם צרכים מיוחדים אשר נפתח ביישוב.
הגעתי להופיע במקום שמחמם את הלב. תודה!

קרא/י עוד »