חתונות בחוף הים בצל הקורונה

ימים קשים עוברים על האנושות וזוגות רבים נאלצו לשנות לחלוטין את הצורה בהם הם הולכים להתחתן. זכיתי לשמח בכמה חתונות כאלה עם דויד שולמן על הדג'מבה ועילי בן סימון על הסקסופון. בתנאים לא תנאים ועם אופטימיות אין סופית! מזל טוב!!:)

החתונה בחוף הצוק בתל אביב - שני ויאיר

חתונה זו הייתה מהמרגשות שהופעתי בהן, התראה של שעה לפני תחילת האירוע אשר הלהקה המקורית שהייתה אמורה לבצע הבריזה להם ברגע האחרון מפחד הקורונה. שינסתי מותניים, הבאתי איתי את הנגנים המתאימים מהאזור, עילי בן סימון התותח על הסקסופון ודויד שולמן על הדג'מבה והקחון. באנו הקפצנו, שימחנו וזכינו.

מזל טוב שני ויאיר!

ניתן לראות בסרטון למטה כמה הסיטואציה הזויה.. כל כך שגם לחדשות ערוץ 12 החתונה הזאת הגיעה. עם ישראל צריך אופטימיות ושמחה בימים קשים אלו.

החתונה בחוף רמדה בנתניה - שרית וליאור

החתונה הראשונה הובילה את מפיקת האירועים אודליה שר אלינו שנבוא לשמח גם בחתונה מיוחדת זאת אשר התקיימה תחת הנחיות מקפידות בהרבה ושעות ספורות מחתימה של הכנסת על הנחיות אשר לא היו מאפשרות לחתונה זו להתקיים! במעמד אינטימי ומיוחד שימחנו את ליאור ושרית. ליאור הקדיש את השיר בואי בכלה לשרית ומשם המשכנו לחופה מרגשת, מלאת רוח ואופטימיות.

גם הפעם הצטרפו אליי עילי בן סימון ודויד שולמן הצעירים המבטיחים ואף נסענו יחד עם מסכות וכפפות במשנה זהירות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זיכרון בסלון זום ולייב בעידן הקורונה

הוזמנתי על ידי ארגון זיכרון בסלון להתארח בסלון אותו אירחה יעל גולדמן ועם שורדת השואה אביגיל בן נון.
החלטתי כי השנה בערב יום השואה אנצל את ההזדמנות שאיני נוכח במצעד החיים בפולין כדי לחזק את זכר השואה של משפחתי ולהפיצה למשפחה ולרבים.

הפקתי, ארגנתי והצטרפתי ל-11 אירועי זיכרון בסלון בהם צוואת סבא רבא שלי נלמדה והושרה, והגיעה לעשרות אלפי יהודים ברחבי העולם.

המשך קריאה

הפקת החתונה במלון הקורונה בירושלים

בתקופת משבר הקורונה הוצבתי כחייל מילואים בפיקוד העורף במלונו קורונה בירושלים כחובש שאחראי על מניעת החיילים מהידבקות בקורונה. לא ידעתי שאחד החיילים אמור להתחתן תוך יומיים ושאפיק ואשיר לו בחתונה.. ושאוזכר לאחר מכן בחדשות:)

המשך קריאה

מילואים בבתי מלון בירושלים – נלחמים בקורונה גם בעזרת מוזיקה אונליין

לאחר ביטול עשרות הופעות וטיסות רבות בחודשים העמוסים יותר בשנה ברחבי העולם, גוייסתי למילואים במלון דן בירושלים כדי לפנות מיטות של חולי קורונה במצב קל שיגיעו למלון ומיטות אלו בבית החולים יתפנו לאלו שצריכים זאת יותר מכל.

תקופה זו שלפני פסח, של טקסים ולאומיות, ציונות ואחדות הפכה לתקופה ללא עבודה, בניכור חברתי וקשיים תרבותיים ולכליים שקשה לתאר. גם אני נפגעתי ממצב זה כלכלית, חברתית ועוד, אך בעיקר מבואס מזה שלא טס ברחבי העולם ומשמח רבבות ישראל כבכל שנה.

המשך קריאה

הירשמו לקבלת עדכונים נוספים :)