חוזר להופיע במקום הולדתי – שמחת בית השואבה במצפה נטופה

מצפה נטופה זה היישוב המדהים בגליל התחתון בו גדלתי. כשהזמינו אותי להופיע בבית לחיים בקהילה לכבוד שמחת בית השואבה לא יכולתי לסרב, להגיע ולשמח את המקום שעושה לי כל כך שמח בלב כל החיים. לראות את ההתפתחות המתמדת של היישוב ואת העשייה במיוחד בבית כזה לנשים עם צרכים מיוחדים אשר נפתח ביישוב. הגעתי להופיע במקום שמחמם את הלב. תודה!

שמחת בית השואבה בבית לחיים בקהילה

שמחתי להופיע בשמחת בית השואבה ביישוב שבו גדלתי. בית לחיים בקהילה הינו בית אשר בו חיים נשים צעירות בעלות צרכים מיוחדים כחלק ובתמיכה מדהימה של קהילה שלמה, קהילת מצפה נטופה שבגליל התחתון. כשהתקשרו שאגיע להופעה, לא יכולתי לסרב. תחושת הבית שחוויתי הייתה כל כך רגועה ושלמה שפשוט הגשמתי חלום קטן לשיר ולנגן חומרים שלי במקום שבו הכל התחיל.

תודה לבתיה חנניה על הארגון וההזמנה, תודה לתושבי מצפה נטופה שהגיעו בהמוניהם לשמוח יחד. תודה למקום שנתן לי את ההשראה להוצאת שיר זה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זיכרון בסלון זום ולייב בעידן הקורונה

הוזמנתי על ידי ארגון זיכרון בסלון להתארח בסלון אותו אירחה יעל גולדמן ועם שורדת השואה אביגיל בן נון.
החלטתי כי השנה בערב יום השואה אנצל את ההזדמנות שאיני נוכח במצעד החיים בפולין כדי לחזק את זכר השואה של משפחתי ולהפיצה למשפחה ולרבים.

הפקתי, ארגנתי והצטרפתי ל-11 אירועי זיכרון בסלון בהם צוואת סבא רבא שלי נלמדה והושרה, והגיעה לעשרות אלפי יהודים ברחבי העולם.

המשך קריאה

הפקת החתונה במלון הקורונה בירושלים

בתקופת משבר הקורונה הוצבתי כחייל מילואים בפיקוד העורף במלונו קורונה בירושלים כחובש שאחראי על מניעת החיילים מהידבקות בקורונה. לא ידעתי שאחד החיילים אמור להתחתן תוך יומיים ושאפיק ואשיר לו בחתונה.. ושאוזכר לאחר מכן בחדשות:)

המשך קריאה

מילואים בבתי מלון בירושלים – נלחמים בקורונה גם בעזרת מוזיקה אונליין

לאחר ביטול עשרות הופעות וטיסות רבות בחודשים העמוסים יותר בשנה ברחבי העולם, גוייסתי למילואים במלון דן בירושלים כדי לפנות מיטות של חולי קורונה במצב קל שיגיעו למלון ומיטות אלו בבית החולים יתפנו לאלו שצריכים זאת יותר מכל.

תקופה זו שלפני פסח, של טקסים ולאומיות, ציונות ואחדות הפכה לתקופה ללא עבודה, בניכור חברתי וקשיים תרבותיים ולכליים שקשה לתאר. גם אני נפגעתי ממצב זה כלכלית, חברתית ועוד, אך בעיקר מבואס מזה שלא טס ברחבי העולם ומשמח רבבות ישראל כבכל שנה.

המשך קריאה

הירשמו לקבלת עדכונים נוספים :)