הפקת החתונה במלון הקורונה בירושלים

בתקופת משבר הקורונה הוצבתי כחייל מילואים בפיקוד העורף במלונו קורונה בירושלים כחובש שאחראי על מניעת החיילים מהידבקות בקורונה. לא ידעתי שאחד החיילים אמור להתחתן תוך יומיים ושאפיק ואשיר לו בחתונה.. ושאוזכר לאחר מכן בחדשות:)

חדשות N12 מהדורה ראשונה 6.4.2020

חתונה זו הייתה משהו מיוחד, היישר ממלון פרימה פאלאס בירושלים אשר מאוכלס באורחים חולי קורונה ובו אני משרת בחדר המלחמה, וגיליתי שאחד החיילים אמור להתחתן באותו השבוע. הרמתי את הכפפה יחד עם קצין בריאות הנפש וכמה חיילים נוספים שהבטיחו לעזור, הפקתי חתונה ביומיים, כולל הכל. הפקת זום מלאה לפייסבוק לייב היישר למשפחה, צלמים, תיק ברבנות, כיבוד, אולם(במלון!), הגברה, מוזיקה, עד בחתונה, ברכה שביעית ובוק צילומים מגוון בירושלים הריקה מאדם.

חתונה אשר לא תשכח לעולם, זה בטוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זיכרון בסלון זום ולייב בעידן הקורונה

הוזמנתי על ידי ארגון זיכרון בסלון להתארח בסלון אותו אירחה יעל גולדמן ועם שורדת השואה אביגיל בן נון.
החלטתי כי השנה בערב יום השואה אנצל את ההזדמנות שאיני נוכח במצעד החיים בפולין כדי לחזק את זכר השואה של משפחתי ולהפיצה למשפחה ולרבים.

הפקתי, ארגנתי והצטרפתי ל-11 אירועי זיכרון בסלון בהם צוואת סבא רבא שלי נלמדה והושרה, והגיעה לעשרות אלפי יהודים ברחבי העולם.

המשך קריאה

מילואים בבתי מלון בירושלים – נלחמים בקורונה גם בעזרת מוזיקה אונליין

לאחר ביטול עשרות הופעות וטיסות רבות בחודשים העמוסים יותר בשנה ברחבי העולם, גוייסתי למילואים במלון דן בירושלים כדי לפנות מיטות של חולי קורונה במצב קל שיגיעו למלון ומיטות אלו בבית החולים יתפנו לאלו שצריכים זאת יותר מכל.

תקופה זו שלפני פסח, של טקסים ולאומיות, ציונות ואחדות הפכה לתקופה ללא עבודה, בניכור חברתי וקשיים תרבותיים ולכליים שקשה לתאר. גם אני נפגעתי ממצב זה כלכלית, חברתית ועוד, אך בעיקר מבואס מזה שלא טס ברחבי העולם ומשמח רבבות ישראל כבכל שנה.

המשך קריאה

חתונות בחוף הים בצל הקורונה

ימים קשים עוברים על האנושות וזוגות רבים נאלצו לשנות לחלוטין את הצורה בהם הם הולכים להתחתן. זכיתי לשמח בכמה חתונות כאלה עם דויד שולמן על הדג'מבה ועילי בן סימון על הסקסופון. בתנאים לא תנאים ועם אופטימיות אין סופית! מזל טוב!!:)

המשך קריאה

הירשמו לקבלת עדכונים נוספים :)