אירועים

את דרכי התחלתי כזמר אירועים.

התחלתי לשיר בבר/ת מצוות מגיל 12, יחד עם אחי הגדול. כיום ולאחר עשרות שמחות, אני מופיע בבר/ת מצוות ושמחות ברחבי הארץ והעולם.

מופיע כאחת מלהקות הבית של הקהילה היהודית בוינה(אוסטריה), ומופיע דרך קבע בשלל חתונות ושמחות בארץ.

בנוסף לשמחות הפרטיות שר דרך קבע בחגי ישראל. פורים בישיבות, חנוכה בהדלקות נרות באירופה, שמחת תורה בכפר הנוער בהודיות, יום הזכרון ויום העצמאות בוינה, יום העצמאות הלועזי באוגנדה, יום השואה בפולין, יום ירושלים בירושלים(השנה בקנדה), ועוד.

סרטון תדמית לייב בחתונה בלילות קסומים

דניאל יהודה בביצוע השירים בראשית עולם, בואי בשלום, אם אשכחך והרבה שמחה בחתונה של דניאלה ויאשה באולם לילות קסומים בחפץ חיים.

על הקלידים: רמי טרייסטמן

על הסקסופון: מתן בן זהב

שירה: דניאל יהודה

צילום ועריכה: אוריאל מלסטר צלם החתונות הדגול!

זמר ומנחה בחתונה במרבלה, ספרד.

חתונה זו של ת'יאו ודיאנה על חוף הים במרבלה הייתה מרגשת במיוחד. הגעתי הפעם לבד, אני והגיטרה. ביליתי שבת עם המשפחות מוינה וספרד ושאר האורחים מרחבי העולם, הנחיתי את השבת, כולל חזנות, שירה ודברי תורה. לאחר מכן ניהלתי את החתונה מבחינת הנחייה ותיאום בין הגורמים, כמובן לאחר חופה מרגשת ממנה אתם מוזמנים לטעום.

שיר כניסה לחופה - אהבה ממבט ראשון

בחתונה שזכתה בערוצי הטלוויזיה כ"אחת המרגשות של 2018".

החתן אדיר, נכה צה"ל נכנס לחופה עם כיסא גלגלים ייחודי אשר אפשר לו להגיע עומד אל החופה. הוא ביקש ביצוע חי ומרגש של השיר אהבה ממבט ראשון של אריק איינשטיין. אכן מדובר באהבה ממבט ראשון שלא ניתן להתכחש ממנה. תודה על ההזדמנות לשיר בחתונתך.

אדיר וליאת בחרו הרכב חתונה רחב של גיטרה, פסנתר, תופים, סקסופון, חצוצרה וכמובן זמר:)

מחרוזת חסידית לחתונה

קליפ לחתונות עם מחרוזת חסידית בהובלת דניאל יהודה.

הרכב קלאסי – גיטרה, פסנתר, תופים, סקסופון וזמר.

מוזמנים להתרשם.