מי אני?

מחפשים קצת יותר מזמר או להקה? דניאל יהודה הוא מניה בטוחה. הופעות ב5 יבשות ועשרות קהילות, אינספור שמחות ובלי הסתייגויות. דניאל יהודה תופר בשבילכם את האירוע המתאים ביותר בשבילכם. מעבר לניסיון הרב ולקול הערב, אנרגיה שאת הרחבה תחרב, ותרחיב את הלב. באנגלית, חסידית ישראלית ויהודית, דניאל יהודה את הנשמה צובט ברגישות מקצועיות והקשבה לצרכים שלכם. מוזמנים להתרשם משלל הסרטונים והתמונות, לשאול לקוחות קודמים שאלות, ובעיקר להתקשר לדניאל כדי שתוכלו בראש שקט להתכונן לאירוע שלכם.

דניאל מוביל את מיזם שירת ההמונים הבינלאומי Sing-Together ומנוסה כחזן ובעל תפילה, שליח, מרצה ובעל ערך מוסף חינוכי ציוני. מוביל שבתות, חגים, טקסים וסיורים בעזרת קולו העוצמתי והערב, כריזמטיות וכישורי במה מהמעלה הראשונה. הצגות יחיד ונגינה על מגוון כלי נגינה, והכל בחן ובהתאמה.

למה להזמין אותי?

יש כל כך הרבה ממה לבחור, אבל אף אחד לא באמת נותן לך בול את מה שאתה מחפש… 

זמר מנוסה שעושה שמח וירגש, שיודע לבצע הכל. את הקטעים המסורתיים, גם שוחה בעולם המודרני ובשירים ישראליים, שידע להרים ת'אווירה עם מוזיקה לועזית או מזרחית ובעיקר יעשה את האירוע כמו שאתם רוצים. לא רועש מדי, לא שבלוני, מבין את הקהל וזורם עם החלומות שלכם.

אולי תרצו דיג'י לקינוח… תרצו שיר כניסה ייחודי עם זמר שבאמת מרגש.. ועדיין שיידע להקפיץ את כולם! שישאר מההתחלה ועד הסוף ושינחה את האירוע בחן.. אנחנו גם רוצים שהוא ירקוד וירקיד! ושיהיו לנו נגנים אש! אז כן, מצאתם, אני תופר לכם את האירוע במחיר שניצור יחדיו. אתם בוחרים מה אתם רוצים באירוע, אתם בוחרים כמה ואיזה נגנים ואיך תראה רחבת הריקודים.

אנחנו מחפשים מישהו שיביא איתו ערך מוסף, שיכניס קצת יהדות, קצת ישראליות, שיהיה חזן, וגם בעל קורא.. שיעשה לנו את השבת הכי מרוממת בעולם, וגם יגניב אותנו עם שירי דיסני על זמירות שבת בארוחה.. בקיצור, שהצעירים, והמבוגרים כולם יתחברו ושיביא גיטרה גם לקבלת שבת והבדלה.. אה ושגם יעשה קסמים לילדים.. ושידע אנגלית!!! אז אחרי שכבר עשיתי שבתות כאלה בישראל, ניו זילנד, קנדה, אוסטרליה, הונגריה, אוסטריה, פולין, ישראל, אוגנדה, מקדוניה, ארה"ב ועוד. מוכן לאתגר הבא!

כך הבנתי שאני באמת זמר - תודה לאביב גפן וידיעות אחרונות

בזמן שירותי בצה"ל ראיתי פרסום בדף האחורי של ידיעות אחרונות, בו אביב גפן הזמין את הציבור לשלוח לו קאברים של השיר "האם להיות בך מאוהב". מי שאביב יבחר בו יזכה לשיר איתו דואט בנשף רוק 2 בגני התערוכה בתל אביב מול 6,300 איש.

אז שלחתי ביצוע שצילמה אחותי המהממת רחל הדס, וכך זכיתי שאביב בחר בי מתוך מאות קאברים ואמר עלי: "הגיע אדם מקסים עם קול מקסים הוא גם חייל וגם דתי ככה שהרווחתי פעמיים"

אני חושב שמילים אלו מתמצתות את חיי עד כה כזמר.

ציונות, אמונה, קול מקסים ואדם טוב. – אולי גם אתם תרויחו פעמיים?

סינגל ראשון - שביל כפרי

קאבר ואינטרפרטציה ציונית לשיר קאנטרי רואדס (Country Roads) של ג'ון דנבר. מילים: דניאל יהודה ורמי בדו לחן: ג'ון דנבר שירה: דניאל יהודה

מוזמנים להכנס ולקרוא עוד על השיר.
בתור סינגל ראשון ביקשתי לבצע שיר שיהיה לי כיף לבצע, המשלב בין כלל המרכיבים שבי. מוזיקה לועזית סגנון קאנטרי מוכרת, שיר ציוני על ארץ ישראל המתייחס למקום בו גדלתי, מצפה נטופה אשר בגליל התחתון.
השיר מנוגן בתחנות רדיו מגוונות, בעיקר בזמני חופש ונסיעות חול המועד לטיולים בצפון:)

סינגל שני - האור של כולם

שיר מקורי שכתבתי והלחנתי עם חברים מהתקופה בישיבה – אלעד ציגלר וטל שבח.

הסינגל השני הוקדש לתחנה השנייה בחיי, לירושלים ולאור הייחודי שלה. לכל אשר למדתי ממנה – מהישן והחדש מהעבר ומהעתיד, השמור והמודרני.

שמח לשתף אתכם גם בעוד מהסגנונות שיש בי הקיימים בשיר. קצת ראפ, יותר שמח, וגם קליפ! מוזמנים להתרשם מהחלק שבי שעוסק בחינוך, ביהדות בעזרת הרגליים והסיפורים.

השיר מוקדש גם ללוחמי ישראל אשר נפלו על ירושלים, אשר סיפורם מסופר במוזיאון בגבעת התחמושת.